Doplňky

Žaluzie horizontální

Horizontální žaluzie splňují svým vzhledem a funkčností požadavky na zastínění všech typů oken. Naklápění a vytahování lamel, je řešeno pomocí plastového kuličkového řetízku. Barevné provedení hliníkových lamel, je od základní bílé, až po imitaci dřeva.

   

 

Okenní sítě

Okenní sítě jsou vhodným řešením ochrany proti hmyzu. Lze je použít do všech současných typů oken.Sítě se upevňují na venkovní rám.Rám sítí je zhotoven ze skelných vláken.

 

Vnitřní plastové parapety

Plastové parapety ELYZIUM jsou komůrkové parapety určené pro použití v interiérech. Německá technologie, dle které jsou vyráběny, zaručuje vysokou kvalitu s dlouhou životností.

Materiálová stálost a pevnost je zaručena použitím primárních surovin a ne různých forem plastových recyklátů. Krycí fólie jsou odolné vůči běžnému užití parapetů (květináče apod.)

mramor                     zl. dub                      sv. dub                     bílá                             mahagon
            

Parapety venkovní

Nabízím několik druhů hliníkových a ocelových parapetů, jenž jsou všechny určené pro venkovní použití. Především jsou to parapety ohýbané (válcované), které tvoří levnější část nabídky.

Parapety ocelové představují nejlevnější řešení pro venkovní parapet vůbec. Parapety hliníkové v ohýbaném provedení jsou upřednostňovány z důvodů lepších a stabilnějších vlastností hliníkového plechu na venkovní povětrnostní podmínky. Do nejvyšší kategorie kvality lze potom zařadit hliníkové parapety extrudované, které svojí tloušťkou a zpracováním představují absolutně bezrizikový a odolný venkovní parapet.

 

Venkovní parapety

zl. dub                           bílá                        hnědá                   světlý bronz